Competición (276)

Luns, 07 Setembro 2015 00:11

VI TORNEO INTERNACIONAL CONCELLO DE OROSO Destacado

Resultados e clasificacións do torneo.

 

Modificado por derradeira vez o Luns, 07 Setembro 2015 18:05
Venres, 04 Setembro 2015 13:54

X TORNEO FIESTAS MILAGROSA 2015

A petición do Club Milagrosa, como organizador do X TORNEO FESTAS MILAGROSA 2015, informamos de que se celebrará o día 6 de setembro de 9 a 14 horas no Pavillón de Frigsa.

O teléfono de contacto para inscricións é: 670414474.

En arquivo adxunto está subido o cartel do torneo.

Modificado por derradeira vez o Venres, 04 Setembro 2015 16:08
Domingo, 30 Agosto 2015 21:17

XXXIX TORNEO DO ALBARIÑO 2015 Destacado

Resultados e clasificacións.

Modificado por derradeira vez o Domingo, 30 Agosto 2015 21:27
Martes, 25 Agosto 2015 22:51

LIGAS GALEGAS Destacado

Composición provisional de grupos das ligas de 3ª División Masculina, 1ª e 2ª División Galega.

Dáse de prazo ata as 14:00 horas do venres 28 de agosto para alegar a composición destas, pero non se terán en conta as que non veñan acompañadas dunha composición de grupos alternativa e global de toda esa liga e, debidamente razoada.

Correo de envío de propostas alternativas: Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.

Modificado por derradeira vez o Martes, 25 Agosto 2015 23:01
Domingo, 23 Agosto 2015 21:17

XI TORNEO CIDADE DE A CORUÑA Destacado

Resultados do torneo.

Encontráronse uns lentes de neno/a durante a celebración do Torneo. Preguntar no Club do Mar porPablo Canosa.

 

Modificado por derradeira vez o Domingo, 30 Agosto 2015 23:27
Martes, 11 Agosto 2015 14:03

TORNEO ZONAL 1 - LUGO Destacado

Despois de múltiples negociacións e reunións en distintas cidades galegas, dificultadas polas recentes eleccións celebradas, conseguimos, un ano máis, traer o TORNEO ZONAL 1 - CLASIFICATORIO PARA OS CAMPIONATOS DE ESPAÑA a Galicia, concretamente a Lugo, contando para iso coa inestimable axuda do Club Dez Portas, artífice principal do acordo ao que se chegou.

Este evento celebrarase os días 31 de outubro, 1 e 2 de novembro no Pazo Provincial dos Deportes de Lugo.

Modificado por derradeira vez o Martes, 11 Agosto 2015 14:13
Luns, 10 Agosto 2015 01:00

I TORNEO CIDADE DE LUGO DE TENIS DE MESA Destacado

Resultados e clasificacións.

Modificado por derradeira vez o Luns, 10 Agosto 2015 00:59

Prazos de inscrición:

  • Antes das 20:00 horas do día 31 de xullo para as ligas de 3ª División Nacional Masculina, 1ª e 2ª División Galega.
  • Antes das 20:00 horas do día 16 de outubro para a liga de 2ª División Feminina.

Subidas as circulares nº1 e, Anexo 1, correspondente ao procedemento de inscrición de equipos nas ligas de:

  • 3ª División Nacional Masculina
  • 1ª División Galega
  • 2ª División Galega
  • 2ª División Feminina
Modificado por derradeira vez o Luns, 28 Setembro 2015 11:33

Dous novos éxitos para o deportista lucense JOSÉ MANUEL ABELAIRAS LAVANDEIRA (CHISPI) ao conquistar senllas medallas de ouro nos XOGOS MUNDIAIS PARA POLICIAS E BOMBEIROS que se están a disputar en FAIRFAZ VIRXINIA (EE.UU). O deportista lucense logrou gañar no torneo individual en +de 50 anos, non perdendo ningún partido e xogando unha disputada final contra VLADIMIR MARKIN (KAZAKHASTAN ) que logrou gañar por 4/3. Con este mesmo compañeiro formando parella logrou o ouro na competicion de dobres, culminando asi un gran torneo. FELICITACIÓNS.

Abelairas3Abelairas2Abelairas1

Pola súa banda os xogadores/as galegos/as participantes nos CAMPIONATOS DE ESPAÑA celebrados en Antequera, lograron os seguintes resultados:

  • Ana Otero do Cidade de Narón, 3ª en Individual Pre-Benxamín
  • Claudia Canay do Cidade de Narón, 3ª en Individual Alevín
  • Belén Calvo do Arteal, 3ª en Individual Infantil
  • Belén Calvo e Judith Cobas, do Arteal, Campionas de España en Dobres Infantís
  • Anxo Iglesias da A.D. Vincios, 3º en Individual Infantil
  • Javier Benito do Club Oroso, Subcampión Individual Sub 23
  • Raquel Bonilla do Arteal, 3ª en Individual Sub 23
  • Raquel Bonilla do Club Arteal, Campiona de España en Dobres Femininos Absolutos
  • Raquel Bonilla do Club Arteal, 3ª en individual Absoluto
  • Alberto Seoane formado nas filas do Club do Mar, Campión de España Discapacidade Física (Clase 6)
  • O equipo do Infantil Feminino do Arteal, 3º clasificado
  • O equipo do Sub 23 Feminino do Arteal, 3º clasificado
  • O equipo do Sub 23 Masculino do Establecimientos Otero-Cambados, 3º clasificado
  • O equipo Absoluto Masculino do Arteal, 3º clasificado.

A todos eles parabéns pola súa participación. Sen esquecer o resto de equipos e xogadores galegos que, aínda que sen os resultados nomeados, fan que o tenis de mesa galego vaia subindo o seu nivel medio, dentro do ámbito nacional.

Foto PrebenjaminFoto ClaudiaFoto Dobles Femeninos Sub 23Foto AbsolutoFoto Infantil

Modificado por derradeira vez o Venres, 03 Xullo 2015 15:42
Luns, 15 Xuño 2015 21:10

I CAMPUS SAN XOÁN TENIS DE MESA

A solicitud del Club San Xoán publicamos la convocatoria del I CAMPUS SAN XOÁN TENIS DE MESA.

Modificado por derradeira vez o Venres, 19 Xuño 2015 16:46