Competición (292)

Martes, 09 Xuño 2015 18:49

XXIII CAMPIONATO GALEGO SUB 23 E ALEVÍN Destacado

9 DE XUÑO

Resultados totais e parciais e clasificacións.

 

Modificado por derradeira vez o Venres, 19 Xuño 2015 16:44
Sábado, 30 Mai 2015 18:10

RANKING Destacado

Subido un novo ránking correxido, ao haberse detectado erros.

Modificado por derradeira vez o Venres, 19 Xuño 2015 16:43
Martes, 26 Mai 2015 16:35

IV CAMPIONATO GALEGO PARA PERSOAS CON DISCAPACIDADE Destacado

Resultados e clasificacións.

Modificado por derradeira vez o Mércores, 10 Xuño 2015 12:43
Martes, 26 Mai 2015 16:07

IV TORNEO ABERTO INTERNACIONAL "CIDADE DE FERROL" Destacado

Subidos os resultados e clasificacións do torneo.

Modificado por derradeira vez o Xoves, 28 Mai 2015 23:11

Resultados e clasificacións.

 

Modificado por derradeira vez o Mércores, 10 Xuño 2015 12:41

Subido o formulario de PRE/INSCRICIÓN das ligas de 3ª División Nacional Masculina e 1ª División Galega.

Dase de prazo ata o ata o 15 de maio para enviar o formulario, no caso contrario, entenderase que se renunvia a participar nestas ligas.

Unha vez finalizadas as ligas de 3ª División Nacional Masculina e 2ª División Feminina dáse de prazo ata o 8 de maio para solicitar o ascenso a 2ª División Nacional Masculina e 1ª División Nacional Feminina (poden solicitalo todos os equipos participantes nestas ligas). Ata o momento, a Federación Española non nos comunicou de cantas prazas podemos dispoñer (aínda que nos últimos anos non baixaron de 4 prazas).

Subido un arquivo cos ascensos e descensos provisionais das ligas de 3ª División Nacional Masculina, 1ª e 2ª División Galegas.

Modificado por derradeira vez o Martes, 19 Mai 2015 17:09
Luns, 04 Mai 2015 11:58

CONCENTRACIÓN PROVINCIAL DA CORUÑA Destacado

 Circular nº12 - coa convocatoria dunha concentración provincial benxamín, alevín, infantil e xuvenil, encadrada dentro do PLAN DE COLABORACIÓN E PATROCINIO DA DEPUTACIÓN PROVINCIAL DA CORUÑA, a celebrar os días 9 e 10 de maio en Narón.

A data de inscrición remata o 5 de maio.

Modificado por derradeira vez o Mércores, 10 Xuño 2015 12:42
Domingo, 03 Mai 2015 15:50

XXIV CAMPIONATO DE ESPAÑA VETERANO Destacado

Elías Ramos da Sociedad Deportiva Hípica CAMPIÓN DE ESPAÑA VETERANO DE +70 ANOS.

Francisco González do Club Tenis de Mesa Coruña TERCEIRO CLASIFICADO EN INDIVIDUAL VETERANO +60 ANOS.

José MAbelairas e José Piñeiro do Club Ferrol de Tenis de Mesa TERCEIROS CLASIFICADOS EN DOBRES VETERANOS +50 ANOS.

Podium EliasFinal 70

Todos estes resultados veñen a redondear un gran fin de semana para Galicia ao sumalos aos conseguidos polas seleccións infantís e cadetes.

Dende a Xunta Directiva da Galega queremos felicitar todos estes xogadores e xogadoras, dos dous campionatos disputados e, como non pode ser doutro xeito, os seus respectivosclubs, pois sen eles sería imposible alcanzar tan altas metas.

Modificado por derradeira vez o Martes, 12 Mai 2015 12:25

Fotos da entrega de trofeos

Podium Silvia AlvarezPodium Claudia Canay

Silvia Álvarez SUBCAMPIONA de España Cadete Feminina.

Podium Uxio RegueiroPodium equipo cadete masculino

Podium equipo infantil femininoPodium equipo cadete feminino

Expedicion e trofeos

Final Cadete FemininaFinal Cadete Feminina1

Claudia Canay y Uxío Regueiro TERCEIROS clasificados en Infantil e Cadete, respectivamente.

Finais individuais

Javier Diz, Noelia Santiago y Belén Calvo caeron eliminados en cuartos de final.

Helena Martín e Judith Cobas foron eliminadas en oitavos de final.

Alexandre Iglesias, Andrés Torres e Santiago Otero caeron en 16º.

Anxo Iglesias está desputando a final de consolación en Catedete Masculina.

 

Modificado por derradeira vez o Martes, 12 Mai 2015 11:12
Luns, 27 Abril 2015 11:00

LIGA DE 2ª DIVISIÓN FEMININA

Resultados e clasificacións finais desta liga.

Modificado por derradeira vez o Mércores, 10 Xuño 2015 12:46