Comité de Actividades (142)

Sábado, 22 Novembro 2014 16:39

II FESTA DO TENIS DE MESA DE OROSO

Cartel do Torneo que se vai organizar o día 8 de decembro en Oroso. O torneo tendrá 4 categorías: sub10, sub15, sub20 e absoluto. Poderán participar tanto federados como afeccionados.

Inscricións en Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo. ou en 636793118, ata o 4 de decembro.

Modificado por derradeira vez o Mércores, 26 Novembro 2014 21:39
Xoves, 30 Outubro 2014 11:05

TORNEO ZONAL 1 - LALÍN Destacado

Hoxe xoves, de 17:00 á 20:30 horas estará aberto o pabillón para adestramentos.

Os días de competición o pabillón estará aberto, para adestramentos, unha hora antes do comenzo da competición.

Rectificados algúns grupos das categorías de benxamín masculino, alevín masculino, sub 23 masculino e sub 23 feminino.

Master e grupos provisionais, cos días, horarios e mesas.

Modificado por derradeira vez o Xoves, 30 Outubro 2014 11:37
Mércores, 23 Xullo 2014 11:00

RÁNKING FINAL DE TEMPADA Destacado

Ranking fin de tempada, actualizado co Torneo Cidade de Ferrol e os Campionatos Galegos Benxamín, Infantil e Xuvenil.
Modificado por derradeira vez o Mércores, 23 Xullo 2014 13:41
Resultados e clasificacións.
Modificado por derradeira vez o Martes, 27 Mai 2014 01:37

Resultados e clasificacións.

Modificado por derradeira vez o Martes, 27 Mai 2014 01:41
Domingo, 11 Mai 2014 12:00

07/05/2014 - XXVII CAMPIONATO GALEGO ABSOLUTO Destacado

Resultados e clasificacións.

 

Modificado por derradeira vez o Luns, 12 Mai 2014 00:16
Domingo, 27 Abril 2014 17:00

27/04/2014 - 2ª DIVISIÓN FEMININA

Resultados e clasificación final da liga de 2ª División Feminina.

Modificado por derradeira vez o Domingo, 27 Abril 2014 18:28

Resultados e clasificacións dos Campionatos Galegos Cadetes e Veteranos

 

Modificado por derradeira vez o Domingo, 04 Mai 2014 15:40
Luns, 07 Abril 2014 01:00

7/4/2014 - XXII CAMPIONATOS GALEGOS SUB 23 E ALEVÍN Destacado

RESULTADOS DOS CAMPIONATOS

Plano de situación do pavillón de xogo (está pola parte de arriba das instalacións do Club Narón).

Cadros definitivos, coas mesas, horarios e máster de todas as probas.

Aconséllase revisar os grupos 1 e 12 da proba Individual Alevín Masculina, ao terse reformado para corrixir a non inclusión dun xogador cabeza de serie.

Antonio Lasén (Xuíz-Árbitro) no correo electrónico: Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.

Os días 5 e 6 de abril e, na localidade de Narón, celébranse os XXII Campionatos Galegos Sub 23 e Alevín.
O prazo de inscrición finaliza o día 21 de marzo de 2014.

O sábado dispútanse as probas de equipos alevines e as probas de individuais e dobres sub 23.
O domingo dispútanse as probas de individuais e dobres alevines e as probas de equipos sub 23.

Modificado por derradeira vez o Luns, 07 Abril 2014 01:09
Martes, 11 Febreiro 2014 09:18

CAMPIONATOS E TORNEOS GALEGOS Destacado

Datas e localidades de celebración dos campionatos e torneos galegos:

CAMPIONATO GALEGO SUB 23 E ALEVÍN: Narón - 5 e 6 de abril de 2014.

CAMPIONATO GALEGO VETERANO E CADETE: Oroso - 19 e 20 de abril de 2014.

CAMPIONATO GALEGO ABSOLUTO - Cambados: 10 e 11 de maio de 2014.

CAMPIONATO GALEGO PARA PERSOAS CON DISCAPACIDADE: Ferrol - 24 e 25 de maio de 2014.

CAMPIONATO GALEGO XUVENIL E BENXAMÍN: Ferrol - 31 de maio/1 de xuño de 2014.

CAMPIONATO GALEGO INFANTIL: Gondomar - 14 e 15 de xuño de 2014.

TORNEO DE MONFORTE: 9 e 10 de agosto de 2014.

TORNEO DO CLUB DO MAR: 23 e 24 de agosto de 2014.

TORNEO DO ALBARIÑO: 30 e 31 de agosto de 2014.

TORNEO DE OROSO: 6 e 7 de setembro de 2014.

TORNEO DE MONTE PORREIRO: 13 e 14 de setembro de 2014.

TORNEO DE CINANIA: 20 e 21 de setembro de 2014.

TORNEO DE VINCIOS: 27 e 28 de setembro de 2014.

TORNEO DE OLEIROS: 20 e 21 de decembro de 2014.

TORNEO DE NARÓN: 27 e 28 de decembro de 2014.

TORNEO DE FERROL: 23 e 24 de maio de 2015.

Modificado por derradeira vez o Martes, 11 Febreiro 2014 16:45